NOWA SERIA BIOVAX GLAMOUR COFFEE

 

 

Nowa seria wchodząca w skład marki Biovax Glamour - Biovax® Coffee - łączy w sobie ekstrat z szlachetnej kawy robusta i luksusowe proteiny kaszmiru, które współgrają ze sobą, tworząc wyrafinowaną pielęgnację dla włosów potrzebujących wzmocnienia, zwiększenia objętości i ochrony przed nadmiernym wypadaniem. 

 

 

 

 

Kawa w pielęgnacji skóry głowy i włosów

Kofeina zawarta w kosmetykach poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry głowy, przez co stymuluje cebulki włosów i aktywuje ich wzrost, ale również zapobiega wypadaniu. Przyczynia się do wzmocnienia struktury włosów. Ma doskonały wpływ na ich kondycję. Dodatkowo wygładza, zmiękcza i dodaje blasku. Naturalne składniki zawarte w kawie domykają łuski włosów, wygładzając w ten sposób ich powierzchnię.

 

Proteiny kaszmiru

Kaszmir składający się głównie z białek keratyny wykazuje ogromną funkcjonalność w wysokiej klasy produktach kosmetycznych. Proteiny doskonale nawilżają i uzupełniają ubytki w strukturze włosa, poprawiają ogólną kondycję i wygląd. Chronią włosy przed uszkodzeniami oraz działają wzmacniająco. Doskonale wygładzają włosy, zwiększają ich połysk oraz  poprawiają zdolność rozczesywania.

 

Wybierając kosmetyk do pielęgnacji włosów sugerujemy się przede wszystkim działaniem, które zapewnia dany produkt. Jednak dużą rolę odgrywa również zapach, dlatego nasza seria Biovax® Coffee charakteryzuje się pięknym, subtelnym aromatem kawy, który pobudza zmysły. Pielęgnacja z Biovax® Coffee może stać się aromaterapeutycznym rytuałem. 

 

 

W skład prezentowanej serii wchodzą:

- peeling oczyszczający: https://www.biovax.pl/biovax-glamour-coffee,352,pl.html 

- szampon wzmacniający: https://www.biovax.pl/biovax-glamour-coffee,351,pl.html

- maseczka wzmacniająca: https://www.biovax.pl/biovax-glamour-coffee,350,pl.html