ODŻYWKI MYJĄCE Z GLINKĄ

Nietypowe, innowacyjne kosmetyki – tak można opisać nowe myjące ekoglinki. Nowości w gamie produktów Biovax przeznaczone są przede wszystkim do pielęgnacji włosów wymagających rewitalizacji oraz zaspokojenia potrzeb skóry głowy.

 

Wyjątkowe połączenie czystej glinki z delikatnymi substancjami myjącymi i kondycjonującymi to kwintesencja ekoglinek. Wszystko zamknięte w kremowej formule, zapewniającej przyjemność stosowania.

 

Odżywki posiadają certyfikat VIVA – dla wegetarian i wegan, co potwierdza nie stosowanie składników zwierzęcego pochodzenia.

 

Prezentujemy 3 rodzaje odżywek myjących:

  1. Żółta ekoglinka – do włosów osłabionych, przesuszonych, matowych
  2. Czerwona ekoglinka – do włosów farbowanych, zniszczonych, łamliwych
  3. Zielona ekoglinka – do włosów skłonnych do przetłuszczania, wymagających odświeżenia

 

Każda zawarta w przedstawionych kosmetykach glinka, nie jest w żaden sposób modyfikowana, nie zawiera syntetycznych dodatków – jest całkowicie naturalna. Glinki są bogate w minerały, takie jak wapń, magnez, krzemionka, sód, miedź, żelazo czy potas. Ich właściwości detoksykujące i odżywcze dają wiele powodów do zastosowania tych preparatów.

Dodatek gliceryny i prowitaminy B5 dba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów. Włosy stają się miękkie i gładkie, łatwo się rozczesują. 

 

STOSOWANIE

Odżywki myjące z glinkami należy stosować 2-3 razy w tygodniu, wymiennie z szamponem. Kosmetyki nie pienią się tak intensywnie jak tradycyjny szampon, jednak aplikacja jest równie przyjemna.

W tym przypadku należy nanieść niewielką ilość kosmetyku na zwilżone pasma, rozprowadzić od nasady aż po same końce, delikatnie masować i umyć włosy. Następnie dokładnie spłukać. Należy pamiętać, że użycie zbyt dużej ilości może nieco obciążyć, zwłaszcza delikatne włosy.