W TRENDZIE ZERO WASTE

 

Do bestsellerowej już serii kosmetyków do włosów BIOVAX BOTANIC dołączają dwie kolejne zaskakujące pozycje – szampony w kostce.

Jeden z doskonale znaną już Państwu maliną moroszką i baicapilem, drugi zaś wzbogacony o skrzyp polny i aloes.

 

Malina moroszka intensywnie nawilża włosy, odżywia je na całej długości. Zawiera witaminy A, E i C, dzięki którym stymuluje odnowę komórkową skóry i przyspiesza wzrost zdrowych włosów. Baicapil poprawia kondycję komórek mieszków włosowych. Stymuluje wzrost i zwiększa gęstość włosów. Skrzyp, bogaty w krzem i potas, bardzo dobrze wpływa na kondycję i wygląd włosów, wzmacnia je. Aloes odżywia i nawilża pasma, chroni je przed działaniem wolnych rodników.

 

Składy szamponów są w 100% wegańskie, nie zawierają żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego.

 

Szampony w kostce to produkty stworzone do codziennej pielęgnacji. Formuły są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów, dobrze się pienią, oczyszczają i nawilżają. Włosy umyte szamponem w kostce BIOVAX BOTANIC nie wymagają stosowania płukanek. Nie są to mydła – korzystne pH gwarantuje piękne, miękkie, gładkie i błyszczące pasma.

Po użyciu szamponu włosy są oczyszczone, dłużej świeże, dobrze się rozczesują. Szampony pięknie pachną, przez co sama aplikacja staje się przyjemnością, a owocowy zapach utrzymuje się jeszcze długo po myciu.

 

Innowacyjna formuła produktów sprawia, że są bardziej ekonomiczne i wydajne niż szampony w płynie. Świetnie sprawdzą się w podróży, zwłaszcza wersja z aluminiowym etui.

 

Opakowania nie zawierają plastiku, są absolutnie przyjazne dla środowiska – stworzone z certyfikowanego materiału pozyskiwanego z odpowiedzialnych źródeł. Używanie szamponów w kostce nie generuje odpadków w postaci plastikowych butelek czy folii.

 

To kolejny krok L’biotica, zaraz po biodegradowalnych maskach na tkaninie Vegan Mask, w stronę trendu zero waste. Idealne dla osób, które prowadzą ekologiczny tryb życia i dbają o środowisko. Zadbajmy o nie wspólnie!