Zestaw Prezentowy

Zestaw Prezentowy

Naturalna Pielęgnacja
Przeznaczenie produktu
  • Włosy suche i zniszczone

Biovax Zestaw Naturalnej Pielęgnacji Włosów - nadający włosom gładkość i połysk

Lipidowa Odbudowa Opuntia Oil & Mango

 

Przeznaczona dla włosów suchych i zniszczonych, zawiera kompleks naturalnych substancji lipidowych LipidFX, który odbudowuje i cementuje

uszkodzoną powierzchnię włosa, przywracając jej gładkość i połysk. Efekt, który zapewnia LipidFX to: lśniące, miękkie i intensywnie nawilżone włosy. 

 

 

• Opuntia Oil jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-6 i Omega-9, które tworzą ochronną warstwę na włosach. Drogocenny olej sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.

• Masło Mango spektakularnie wygładza włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie.

• Ceramidy są naturalnym cementem łączącym łuski włosa. Odbudowują suche, zniszczone włosy dzięki czemu stają się sprężyste, elastyczne i dobrze nawilżone.

 

PREZENT DLA CIEBIE - intensywnie regenerująca maseczka o aksamitnej konsystencji, kryje w sobie całe dobrodziejstwo drogocennych składników, które przeniknie do włosa w trakcie zabiegu. Receptura maseczki Biovax zawiera cenne substancje odżywcze, gruntownie rewitalizujące zarówno włosy, jak i skórę głowy ( bez efektu obciążenia).
 
 
Maseczka Opuntia Oil & Mango saszetka 20 ml
 
BIOVAX - INSPIROWANY NATURĄ - POPARTY WIEDZĄ - WSPIERANY TECHNOLOGIĄ